Administrasjonen

E-post til K1s administrasjon:
post@k1.uib.no


Administrasjonssjef:

Jorunn Skei
Jorunn.Skei@uib.no

Kontorlærling/ekspedisjonkontor:

Janine Johnsen
Janine.Johnsen@uib.no

Studie:

Tore Lillebø (koordinator)
Tore.Lillebo@uib.no

Lise Amble (emner i farmakologi og psykiatri)
Lise.Amble@uib.no

Hilde Trosvik (emner i farmakologi og forsøksdyrlære, vikar for Kari Tollefsen Strømme)
Hilde.Trosvik@uib.no

Eli Lundal Grøhn (emner i kirurgi, radiologi, øre-nese-hals, øye)
Eli.Grohn@uib.no

Asta Optun (emner ernæring)
Asta.Optun@uib.no

Økonomi:

Håvard Hoel Aass (koordinator, + annuum og prosjekter)
Havard.Aass@uib.no

Elisabeth Bjerke (annuum, prosjekter, Dyreavdelingen)
Elisabeth.Bjerke@uib.no

Mildrid Bønes Høgås (annuum, prosjekter, CCBIO)
Mildrid.Hogas@uib.no

Forskning- og forskerutdanning

Solveig Lund Witsø (ph.d.- koordinator, web, K1-nytt)
Solveig.witso@uib.no

Personal

Hilde Bergheim Johannessen
Hilde.B.Johannessen@uib.no

Centre for Cancer Biomarkers (CCBIO)

Ragna Breines (administrativ leder CCBIO)
Ragna.Breines@uib.no